اخبار

شرایط تحصیل مشمولین به خدمت در خارج از کشور

مجلس ایران در جلسه ۳شنبه ۱۷ مرداد با اعمال تغییراتی در ماده ۳۵ قانون خدمت وظیفه عمومی که شش سال پیش تصویب شده بود، معافیت تحصیلی مشمولان دیپلم برای ادامه تحصیل در خارج از کشور را حذف کرده است.

ادامه خبر

بررسی ادعای روسیه مبنی بر صادرات محصولات سایر کشورها با نام ایران!!!!!

بر اساس اعلام سرویس نظارت بر بهداشت غذایی و دامی روسیه ، صادرات برخی از محصولات کشاورزی ایران به این کشور رشد بی سابقه ای داشته است.

ادامه خبر

قابل توجه متقاضیان محترم تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی روسیه !!!

اگر مایل هستید که پادفک پزشکی را در یکی از دانشگاه های قدیمی و معتبر روسیه با قیمت فقط 2000 دلار سالانه بگذرانید ، دانشگاه تیمیریازوف مسکو یکی از انتخاب های ایده آل است.

ادامه خبر

دانشجویان دانشگاه سماشکو (یوداکیمووا)

قابل توجه دانشجویان دانشگاه سماشکو (یِوداکیمووا) ، اطلاعیه رایزنی علمی ایران در مسکو در خصوص واحدهای تحصیلی این عزیزان در سال های تحصیلی مختلف

ادامه خبر

لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت برای سال تحصیلی 2018-2019

لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت برای سال تحصیلی 2018-2019

ادامه خبر

لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در روسیه برای سال تحصیلی 2018-2019

لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم برای سال تحصیلی 2018-2019

ادامه خبر

جزئیات دریافت ارز دانشجویی 97

اطلاعیه شماره ۵ بانک مرکزی یکسان سازی نرخ ارز: حداکثر مبلغ قابل تأمین ارز دانشجویی قابل پرداخت/حواله حداکثر سالانه ۱۵۰۰۰ دلار یا معادل آن به سایر ارزها بابت شهریه دانشگاه و حداکثر ماهیانه ...

ادامه خبر

انجمن اسلامی دانشجویان مسکو

در چارچوب طرح نمایشی و موزیکال روسیه و ایران "دریای آبی سیب های سرخ" ۲۶ مارس ساعت ۱۹:۰۰ موسیقی منحصر بفرد و باستانی استان هرمزگان در سالن رخمانینوف کنسرواتوار دولتی مسکو به سرپرستی رضا عباسپور اجرا خواهد شد.

ادامه خبر

رایزنی علمی سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو

رایزنی علمی در نظر دارد خبرنامه ای از فعالیت های علمی دانشجویان شاغل به تحصیل در روسیه، اکراین و بلاروس به صورت آنلاین در کانال تلگرام و سایت خود به صورت ماهانه به چاپ برساند.

ادامه خبر

اطلاعیه معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص لیست دانشگاههای خارجی مورد تائید برای سال تحصیلی 2019-2018

با توجه به اینکه لیست دانشگاههای خارجی مورد تائید وزارت متبوع برای سال تحصیلی 2019-2018 اخیراً اعلام گردیده است ضمن یادآوری مجدد این نکته که لیست دانشگاههای مورد تائید صرفاً براساس رتبه هر دانشگاه در رتبه بندی های معتبر بین المللی از قبیل شانگهای،QS و Times و با لحاظ نمودن رتبه گروه علوم پزشکی آن دانشگاه تعیین می شود

ادامه خبر

چرا شمار زیادی از روس ها از پوتین حمایت می کنند؟

رییس دوما به منتقدین غربی پیشنهاد کرد، معمای محبوبیت پوتین در بین مردم را بیابند. ویچسلاو والودین، سخنگوی دومای روسیه در خصوص اظهار نظر منتقدان غربی در خصوص معمای «پدیده پوتین» اظهار نظر نموده و رمز محبوبیت ولادیمیر پوتین از سوی روس ها را اعلام نمود.

ادامه خبر
به جمع ما در اپلای راشا بپیوندید
پسورد باید بیشتر از 6 کارکتر باشد
ورود یا ثبت نام در اپلای راشا